Deníček moderního fotra

Oblíbenost: 1572 - Nezávislý blog

Vítejte v mém světě, vítejte v pekle. Pokusím se pro vás všechny, mé věrné čtenáře, zachytit tu radost z vytvoření nového člověka hezky pěkně bez estrogenních vaginálních výkřiků blaha, ňuhňání, žvatlání a stohy veselých, mrkajících, či rovnou vesele mrkajících smajlíků. Prostě a jednoduše vám to malé, imrvére posrané a poblité zlatíčko naservíruju rovnou k vám do pokoje. Abych předešel možnému rozchodu s mou přítelkyní, matkou mého dítěte a tím, že mi můj syn, až tohle bude někdy v dospělosti číst, rozbije hubu, popřípadě mi něco otevřeně zlomí (otevřená zlomenina), budu uvádět pro oba krycí jména. Můj syn bude mít krycí jméno Čeněk a má přítelkyně bude mít krycí jméno Nataša. Přeji vám všem příjemnou zábavu a hodně dětí.


Je Váš blog na ceskeblogy.cz?

Byl Váš blog schválen a přidán na ceskeblogy.cz? Pochlubte se, že tvoříte kvalitní, český obsah a vložte na své stránky tuto ikonku:

ikonka

Proč vznikly ceskeblogy.cz?

Jaký je smysl tohoto portálu? Přečtěte si více o tom, proč a jak vznikl projekt ceskeblogy.cz?

úryvek z textu ... "Překvapilo nás, kolik lidí je ochotných vyhodit peníze za PR článek na uměle vytvořených skladištích bez konceptu. Velká část těchto lidí přitom vlastní a pečlivě udržuje svůj blog, který je součástí jejich eshopu či internetové služby."...