Jako rybička

Oblíbenost: 1315 - Nezávislý blog

My, Karolína a Jana, dvě kamarádky, co se znaj ještě od dob béžovejch vroubkovanejch punčocháčů a ofin střiženejch podle hrnce, jsme obě zkušený dietářky. Prošly jsme si hladovkama a následnýma přejídačkama, počítáním kalorií, životem o vodě a vařenym kuřeti, obdobíma gaučovýho povalečství i pravidelnýho tréninku v posilovně… Zkrátka hodinama, dnama a rokama sebemrskačství, jehož výsledek nám rozhodně nepřinesl dokonalý těla, ani americký úsměv, ale spíš frustraci a obecnou rezignaci. Postupně jsme ale zjistily, že nás tohle trápení se nebaví a tak jsme se rozhodly, že se radši zaměříme na zdraví a slunce v duši.:) Ukázalo se, že je to lehčí než se zdálo a že nás to převelice baví! Vlastně nás to baví tak moc, že chceme všechny svoje poznatky a zkušenosti zužitkovat a předávat dál. A tak jsme založily tenhle blog, o němž doufáme, že bude zdrojem informací, diskuzí a všemožnejch podnětů pro všechny, co chtěj být zdraví, krásní a perspektivní.:) Pokud nás čtete, tak děkujeme a moc vám přejeme (a sobě taky), aby vás to bavilo a abyste se něco užitečnýho dověděli. Doufáme, že budete sdílet naše nadšení a budete zuřivě komentovat, diskutovat a sdílet s náma svoje vlastní poznatky.


Je Váš blog na ceskeblogy.cz?

Byl Váš blog schválen a přidán na ceskeblogy.cz? Pochlubte se, že tvoříte kvalitní, český obsah a vložte na své stránky tuto ikonku:

ikonka

Proč vznikly ceskeblogy.cz?

Jaký je smysl tohoto portálu? Přečtěte si více o tom, proč a jak vznikl projekt ceskeblogy.cz?

úryvek z textu ... "Překvapilo nás, kolik lidí je ochotných vyhodit peníze za PR článek na uměle vytvořených skladištích bez konceptu. Velká část těchto lidí přitom vlastní a pečlivě udržuje svůj blog, který je součástí jejich eshopu či internetové služby."...