OZlatu

Oblíbenost: 1782 - Nezávislý blog

Blog o zlatu.cz je jediným zcela nezávislým blogem o zlatě v ČR. Na tomto blogu naleznete objektivní informace o zlatu, ověřené z více zdrojů. Obsah je rozdělen do pěti hlavních rubrik. Samostatnou rubriku tvoří seriál o historii zlata, který mapuje důležité historické momenty spojené se zlatem. Dozvíte se zde například k čemu používaly zlato nejstarší civilizace, co to je zlatý standard a kdy se začal používat, nebo proč vláda USA v roce 1933 zabavovala svým občanům zlato. V rubrice aktuality naleznete souhrn informací ze světového tisku - oveřené a uvedené v širších souvislostech. Sekce zajímavosti přináší řadu popularizačních článků, které vysvětlují pojmy spojené se zlatem, nebo představují nejrůznější zlaté kuriozity. Věděli jste například, že největší zlatý valoun byl nalezen v Austrálii roku 1869 a že se v Americe prodávají pilulky jejichž uživatel bude vyměšovat zlaté exkrementy? V rubrice s názvem průzkumy a analýzy se dozvíte o výsledcích našich anket o zlatě, také zde narazíte na naše analýzy trhu. Dozvíte se zde například, kolik si u nás zhruba vydělají prodejci zlata. Kategorii názory a komentáře jsme vytvořili za účelem oddělení faktů od našich vlastních úvah a názorů na nejrůznější problematiky související se zlatem.


Je Váš blog na ceskeblogy.cz?

Byl Váš blog schválen a přidán na ceskeblogy.cz? Pochlubte se, že tvoříte kvalitní, český obsah a vložte na své stránky tuto ikonku:

ikonka

Proč vznikly ceskeblogy.cz?

Jaký je smysl tohoto portálu? Přečtěte si více o tom, proč a jak vznikl projekt ceskeblogy.cz?

úryvek z textu ... "Překvapilo nás, kolik lidí je ochotných vyhodit peníze za PR článek na uměle vytvořených skladištích bez konceptu. Velká část těchto lidí přitom vlastní a pečlivě udržuje svůj blog, který je součástí jejich eshopu či internetové služby."...