Známý Kadeřník

Oblíbenost: 1520 - Nezávislý blog PR článek od: 499 Kč

Známý kadeřník je největší český portál, kde naleznete uživatelská hodnocení kadeřnických salónů z celé ČR. Součástí portálu je i blog, do kterého blogerky píší nejen své zkušenosti s kadeřníky, ale i rady a nápady související s vlasovou tématikou a krásou obecně. V článcích se řeší skutečné problémy skutečných blogerek, v žádném případě se nejedná o informace zkopírované ze zahraničních serverů, tak jak se tomu děje na jiných portál. ZnamyKadernik.cz je nezávislý a není spojen s žádným konkrétním kadeřnictvím, proto se můžete spolehnout, že zdejší recenze kadeřnictví jsou objektivní a odpovídají realitě. V případě, že vznikne podezření ohledně autenticity hodnocení salónu, kontaktují správci portálu autora se žádostí o vysvětlení.


Je Váš blog na ceskeblogy.cz?

Byl Váš blog schválen a přidán na ceskeblogy.cz? Pochlubte se, že tvoříte kvalitní, český obsah a vložte na své stránky tuto ikonku:

ikonka

Proč vznikly ceskeblogy.cz?

Jaký je smysl tohoto portálu? Přečtěte si více o tom, proč a jak vznikl projekt ceskeblogy.cz?

úryvek z textu ... "Překvapilo nás, kolik lidí je ochotných vyhodit peníze za PR článek na uměle vytvořených skladištích bez konceptu. Velká část těchto lidí přitom vlastní a pečlivě udržuje svůj blog, který je součástí jejich eshopu či internetové služby."...