Co mám ráda

Oblíbenost: 1456 - Nezávislý blog PR článek od: 150 Kč

Jmenuji se Michaela, je mi 33 let a jsem matka dvou nezbedných synů. Jeden dvouletý je štěstíčko a druhý skoro čtrnáctiletý už má svůj vlastní názor na svět. Někdy se divím, jak jsou děti již v tak raném věku chytré a pozorné. Rodičovská dovolená mě popohnala k mým vysněným cílům, pracovat se slovíčky a tvořit články. Už od střední školy jsem byla ponořená do knih a básniček. Nedá se říci, že mám vyhraněná témata. Ráda se zabývám běžnými věcmi, které jsou podstatné především pro ženy. Vždyť každá dáma i máma o sebe pečuje, chodí ke kadeřníkovi, vybírá kosmetiku, stará se o domácnost, ale také se vzdělává, čte anebo chodí do kina. Jsem zastánkyní názoru, že ženy v každém věku a povolání se mohou neustále učit novým věcem a zároveň se tak posouvají blíž ke svým tajným cílům. A hlavně si zvyšují své sebevědomí! Věřit ve své schopnosti a dovednosti chce totiž někdy kapánek odvahy. Pro všechny maminky na rodičovské dovolené, pracující ženy i mladé kočky jsou určeny moje články, rady, poznatky a tipy.


Je Váš blog na ceskeblogy.cz?

Byl Váš blog schválen a přidán na ceskeblogy.cz? Pochlubte se, že tvoříte kvalitní, český obsah a vložte na své stránky tuto ikonku:

ikonka

Proč vznikly ceskeblogy.cz?

Jaký je smysl tohoto portálu? Přečtěte si více o tom, proč a jak vznikl projekt ceskeblogy.cz?

úryvek z textu ... "Překvapilo nás, kolik lidí je ochotných vyhodit peníze za PR článek na uměle vytvořených skladištích bez konceptu. Velká část těchto lidí přitom vlastní a pečlivě udržuje svůj blog, který je součástí jejich eshopu či internetové služby."...